Vi som är Motargument

Redaktion

David Ehle

Artiklar på Motargument
E-post david (at) motargument.se

Alexandra Grönvall

Artiklar på Motargument
E-post a.gronvall@gmail.com

Torbjörn Jerlerup

Artiklar på Motargument
E-post tjerlerup@gmail.com
Twitter @jerlerup
Blogg ligator.wordpress.com

Anders Johansson

Artiklar på Motargument

Therese Maurin

Artiklar på Motargument
E-post therese.maurin@me.com

Thabo ‘Muso

Artiklar på Motargument
Twitter
@ThaboMuso

Redaktionens e-post: redaktionen (at) motargument.se

Medarbetare

Ida Dzanovic

Artiklar på Motargument
E-post viva_liberta1@hotmail.com

Alina Koltsova

Artiklar på Motargument
E-post
alina.koltsova@gmail.com

Telason Getachew

Artiklar på Motargument
E-post getachewtelason@gmail.com

Tina Holm

Artiklar på Motargument
E-post tina.e.holm@gmail.com

Vladan Lausevic

Artiklar på Motargument
E-post lauvlad89@gmail.com

Klara Ljungberg

Artiklar på Motargument

Johannes Fredrikson

Artiklar på Motargument
E-post johannes.fredrikson@gmail.com

Jan Kjellin

Artiklar på Motargument
E-post jan.kjellin@gmail.com
Blogg Lancefestivalen [åsiktskorridoren]

Dorian Ertymexx

Artiklar på Motargument

Robin Bankel

Artiklar på Motargument
E-post robin.bankel@gmail.com

Tomas Ekroth

Artiklar på Motargument
E-post ekroth.tomas@gmail.com

Elias Lodin

Artiklar på Motargument
E-post elias.lodin@gmail.com

Sandra Christiansen

Artiklar på Motargument
E-post babayaga@live.se

Pär Gustafsson

Artiklar på Motargument
E-post par.gustafsson@yahoo.com

Cecilia Kyrcman

Artiklar på Motargument
E-post cecilia.kyrcman@gmail.com

Tidigare skribenter

Johan Löfström

Artiklar på Motargument
Twitter @Pre_it

Helena Trotzenfeldt
Artiklar på Motargument
E-post helena (at) motargument.se
Twitter @trotzenfeldt
Blogg trotzenfeldt.com
Malinka Persson
Artiklar på Motargument
Twitter @malinka_p
Andrea Daleflod
Artiklar på Motargument
Twitter @and_dal
Hanna Bard
Artiklar på Motargument
E-post hannabard63@gmail.com
Jannica Engdahl
Artiklar på Motargument
Andreas Meijer
Blogg
andreasmeijer.wordpress.com
Malte Roos
Artiklar på Motargument
Blogg https://maskroos.wordpress.com/
Twitter @MalteRoos
%d bloggare gillar detta: